تبلیغات
مدل لباس ،مد و فشن، مدل لباس مجلسی, مدل لباس شب, مدل لباس عروس و نامزدی.......fashion & mode

دیدار در 2012 با ماگلر و عطرهای چرمـــــــــی

مپانی Mugler در 2012 تولیدات مشهور خود را با رایحه چرم همراه ساخته است. 
در محصولات مردانه همواره تغییرات بسیاری در مشهورترین عطر مردانه ماگلر یعنی A*Men صورت گرفته است و این عطر هر ساله با رایحه ای شیرین که از مدل اورجینال در آن وجود داشته و تغییراتی در نت انتهایی عرضه شده است. این بار نیز A*Men رایحه ای شیرین از وانیل را به همراه قهوه در خود دارد که در نت میانی و انتهایی عطر چرم به آن افزوده خواهد گردید. با توجه به استفاده از رایحه چوب ها در قلب عطر به نظر می رسد باید در انتظار رایحه ای از چرم شیرین و چوبی باشیم!


A*MEN Les Parfums de Cuir for Men by Muglerو اما در محصولات زنانه، این تغییرات بر روی Womanity , Angel و Alien انجام گرفته و منجر به تولید نسخه های جدیدی از این محصولات شده است. چرم از قبیل اسانس هایی ست که به ندرت در محصولات زنانه کاربرد دارد و اغلب در مدل های یونی..س..ک..س به چشم می خورد. بنابراین شاید بتوان در انتظار خلاقیتی عجیب در ماگلرهای زنانه بود!

انجل در نت نهایی طعم بسیار شیرین -شکلاتی- وانیلی خود را با چرم به همراه خواهد داشت و در نت ابتدایی با رایحه ای از زردآلو باز خواهد شد.

Angel Les Parfums de Cuir for Women by MuglerWomanity ترکیبات خاویار ، برگ و چوب و میوه انجیر را به همراه چرم خواهد داشت که می تواند بر منحصر به فرد بودن این عطر بیش از پیش بیافزاید.
این تغییرات در ملکه قدرت ، Alien نیز اعمال خواهد شد و چرم در کنار یاس ، چوب کشمیر و عنبر قرار خواهد گرفت و بر قدرت عطر خواهد افزود! بر طبق آنچه تا کنون اعلام گردیده ، عطرهای زنانه در حجم 30 میل به صورت اودوپرفیوم و مدل مردانه در حجم 100 میل عرضه شده است.


این مطلب متعلق به وبلاگ پرفوم نیوز می باشد و با اجازه مدیریت وبلاگ در لباسفا ارائه شده است.
منبع: http://perfumenews.mihanblog.com
برچسب ها : fashion , mode , design , فشن , مد , لباس , طراحی , استایل , استریت فشن , مدل لباس , فشن 2012 , فشن پاییز , فشن پاییز 2012 , فشن پاییز و زمستان 2012 , دیدار در 2012 با ماگلر و عطرهای چرمـــــــــی , بررسی عطرهای زنانه و مردانه 2012 از ماگلر , عطرهای زمستان 2012 از برند ماگلر , Angel , Womanity , Alien , A*MEN Les Parfumes de Cuir ,


ادامه مطلب...